Her udbydes en prisvenlig og attraktiv helårsgrund på hele 1334 kvm i Snertinge.
I Snertinge er der indkøbsmuligheder i form af den lokale brugs, tankstation, samt gode busforbindelser til Jyderup, Havnsø, Kalundborg og Holbæk. Ca. 7 km. til handelsbyen Jyderup med forskellige dagligvarebutikker og lokale butikker, samt DSB-station med gode forbindelser mod København og Holbæk.
Endvidere ca. 5 km. til "Vesterlyng" med en af landets bedste sandstrande samt den hyggelige havneby Havnsø med færgeforbindelser til øerne Sejerø og Nekselø.
Fra grunden er der børnesikker skolesti til kommuneskole med bh.-kl. til og med 9. kl. samt SFO-ordning. Endvidere 2 velfungerende børnehaver i området.
Der er mulighed for at opføre et hus i træ eller mursten i et plan. Byggemodningen er klar.
Kom ind på kontoret og rekvirer yderligere salgsmateriale.
Økonomien i boligen
Opret dig i køberkartoteket og få besked om lignende boliger.
Få direkte besked, når der kommer relevante nye boliger til salg, der matcher dine ønsker. Du ser også de boliger, vi får til salg, som vi ikke viser på Nybolig.dk.
Tilpas filtre og opretKontakt

Kontakt
Lukas Kruse
Skal du også sælge?
Kontakt os og få en gratis salgsvurdering, så ved du hvad din bolig er værd.
- Få et hurtigt estimat af salgspris eller en grundig vurdering.
- Få et indblik i, hvad din ejendom er værd på markedet lige nu.
- Find ud af, hvor meget du selv kan købe for, hvis du ønsker at skifte bolig.
Hvor langt er der til nærmeste?
Se hvor lang tid der er mellem denne bolig og en anden adresse