Meget hus for pengene
Søger du et roligt beliggende 1 plans hus, beliggende i Syvsten med gode busforbindelser til Hjørring, Aalborg og Sæby. Dette hyggelige hus ligger på en stille villavej med kun ca. 1 km til motorvejspåkørsel til Frederikhavn og Aalborg - Ideelt for pendling.
Huset er en praktisk 1-plans rødstens bolig med eternittag, ældre garage med hobbyrum. Desuden hyggelig velholdt have.
Huset er indrettet med bryggers, et godt soveværelse med faste skabe og to gode værelser som kan anvendes til børneværelser, kontor eller gæsteværelser, alt efter behov. Badeværelse med brus og gulvvarme, forgang, rigtig god stue med udgang til vestvendt terrasse. Op af stuen ligger køkkenet hvor der er god spiseplads og desuden mulighed for at åbne op fra køkken til stue, såfremt man ønsker at etablere køkkenalrum.
Med sin rolige beliggenhed og praktiske indretning, har huset masser af potentiale for at blive et hyggeligt hjem med god plads til både familieliv og fritid. Her er man nær motorvejspåkørsel og har mulighed for en meget billig husleje.
- Et hus som skal opleves.
Økonomien i boligen
Kontakt
![Billede af kontaktmægleren](/-/media/nybolig/nordjylland/nybolig-frederikshavn/martin-copy.jpg?rev=4696d9cd7a8342e8ba000e9cc741a3c5)
Kontakt
Martin Riise
Skal du også sælge?
Kontakt os og få en gratis salgsvurdering, så ved du hvad din bolig er værd.
Få en gratis salgsvurderingKom foran i køen
Tilmeld dig Nyboligs køberkartotek og få løbende besked om alle de boliger, vi har til salg - også dem der endnu ikke er annonceret.
Opret i køberkartotekHvor langt er der til nærmeste?
Se hvor lang tid der er mellem denne bolig og en anden adresse